Strony związane z hasłem 'rekuperacja':

 • Centrum Rekuperacji Ergosystem »

  Ergosystem to firma wentylacyjna z Jeleniej Góry, zajmująca się wykonywaniem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła tzw. rekuperacji. Firma instaluje rekuperację w domkach jednorodzinnych, w budynkach gospodarczych, rolnych i przemysłowych. Ergosystem to gwarancja wzorowo wykonanej rekuperacji, razem z projektem wykonanym przez naszych ekspertów.

  Rekuperacja zapewnia świeże powietrze przez cały rok, wolne od kurzu, roztoczy, wilgoci i bakterii. Dzięki poprawnie zainstalowanej rekuperacji Twój dom zaoszczędzi na ogrzewaniu. Dzięki wymiennikowi ciepła, świeże powietrze zaciągnięte z zewnątrz budynku, będzie ogrzane powietrzem zużytym, wyciągniętym systemem wentylacyjnym z wnętrza budynku.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na system rekuperacji. Działamy na terenie Dolnego Śląska (Jelenia Góry, Wrocław, Karpacz, Szklarska Poręba). Jeśli rekuperacja to tylko z Centrum Rekuperacji Ergosystem.

  Data dodania: 15 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wentex. Wentylacja i rekuperacja »

  Doświadczona firma z Jeleniej Góry zajmująca się od 1999 roku montażem instalacji wentylacyjnej. Firma WENTEX to wieloletnie doświadczenie w instalacji wentylacji grawitacyjnej, wentylacji mechanicznej, rekuperacji, okapów kuchennych, odciągów miejscowych, systemów odpylania. Od 1999 wykonaliśmy instalacji wentylacyjnych w ponad 100 obiektach, takich jak hale produkcyjne, szpitale, hotele, domy jednorodzinne, markety itp.

  Data dodania: 27 06 2019 · szczegóły wpisu »