Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

 • Wentex. Wentylacja i rekuperacja »

  Doświadczona firma z Jeleniej Góry zajmująca się od 1999 roku montażem instalacji wentylacyjnej. Firma WENTEX to wieloletnie doświadczenie w instalacji wentylacji grawitacyjnej, wentylacji mechanicznej, rekuperacji, okapów kuchennych, odciągów miejscowych, systemów odpylania. Od 1999 wykonaliśmy instalacji wentylacyjnych w ponad 100 obiektach, takich jak hale produkcyjne, szpitale, hotele, domy jednorodzinne, markety itp.

  Data dodania: 27 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wentylacyjna »

  Hurtownia klimatyzacyjna i wentylacyjna w Wrocławia i Piły. W naszej ofercie znajdziesz wszystko co potrzebne do instalacji klimatyzacji i wentylacji zarówno domowej jak i przemysłowej. Dodatkowo posiadamy wszystkie akcesoria instalacyjne. Zaopatrują się u nas zarówno instalatorzy jak i wykonawcy

  Data dodania: 26 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory ewaporacyjne Ekonair »

  Firma Ekonair oferuje klimatyzatory ewaporacyjne i sprężarkowe, osuszacze powietrza, nagrzewnice, nawilżacze i wentylatory przemysłowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania hal produkcyjnych, przemysłowych, magazynowych, biur i mieszkań.

  Data dodania: 29 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzacji w Warszawie, Serwis klimatyzacji Warszawa »

  Firma Climatech z Łomianek oferuje usługi z zakresu montażu klimatyzacji w Warszawie jak i okolicy.
  Obsługujemy naszych klientów kompleksowo od wyceny, wizji lokalnych poprzez realizację oraz opiekę Gwarancyjną i pogwarancyjną. Wykonujemy serwis klimatyzacji w Warszawie jak i okolicy.
  W ramach naszych usług można zamówić wykonanie
  - naprawa klimatyzatora Gree
  - naprawa klimatyzatora Fujitsu
  - naprawa klimatyzatora Samsung
  - naprawa klimatyzatora Daikin.
  Posiadamy również części zamienne do klimatyzacji:
  - części zamienne do Gree
  - części zamienne do Fujitsu
  - części zamienne do Samsunga
  - części zamienne do Gree
  - części zamienne do Daikin
  . Naszą nową działanością jest prowadzenie sklepu z materiałami do montażu i serwisu klimatyzacji.

  Data dodania: 20 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Montaż klimatyzatorów Wrocław »

  Gdy twoje urządzenie unieruchomi usterka przyda się profesjonalny serwis klimatyzacji Wrocław. Taką firmą jest Termoklim prowadząca działalność na terenie całego województwa dolnośląskiego. Podstawę jej oferty stanowi naprawa klimatyzatorów Wrocław. Zarówno wersji przemysłowych jak i domowych. Ponadto firma zajmuje się sprzedażą tego typu sprzętu. Z jednej strony są to modele biurowe a z drugiej klimatyzacja domowa Wrocław. Naturalnie po zakupie, nabywcy mają do dyspozycji precyzyjny montaż klimatyzatorów Wrocław. To istotna czynność wpływająca na dobre działanie systemu. W ofercie Termoklim znajduje się też doradztwo techniczne oraz rekuperacja Wrocław. Rozszerzone informacje o wymienionych i innych usługach znajdziesz na stronie termoklim. eu.

  Data dodania: 18 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • MONTEAM POMPY CIEPŁA REKUPERACJA KLIMATYZACJA »

  Z każdym klientem współpracujemy indywidualnie w celu dobrania najbardziej efektywnego rozwiązania. Preferujemy po pierwszym kontakcie spotkanie na żywo z klientem w celu doprecyzowania szczegółów. Na każde pracę udzielamy pisemnej gwarancji a przed rozpoczęciem prac udzielamy gwarancję na termin realizacji. W naszej ofercie są instalacje które są nowościami jak i klasyczne rozwiązania. Pompa ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, przewierty diamentowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, ogrzewanie podłogowe, maty kapilarne, kotłownie i wiele innych.

  Data dodania: 16 08 2022 · szczegóły wpisu »